TogetherData jest pierwszym Data Science House w Europie. Firma specjalizuje się w zintegrowanych działaniach z zakresu analityki Big Data, z naciskiem na monetyzację internetowych zbiorów danych gromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP czy firmowych aplikacjach.

Dostarczamy gotowe usługi oraz autorskie rozwiązania typu smart data, które pozwalają na optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie finansowych i organizacyjnych korzyści płynących z wielkich zbiorów danych.

Badacze danych zatrudnieni w TogetherData świadczą ponadto usługi konsultingowe oraz oferują kompleksowe rozwiązania AI dla instytucji finansowych, banków, ubezpieczycieli oraz firm windykacyjnych.

Założyciele

  • Michał Grams

    Prezes Zarządu

    Przedsiębiorca, doświadczony manager i analityk systemów IT. Prowadził zaawansowane projekty m.in. w zakresie optymalizacji procesów biznesowych, Business Intelligence i CRM dla klientów sektora telekomunikacji, usług medycznych oraz dostawców cyfrowych drukarek i usług outsourcingu druku czy zarządzania dokumentami i procesami back office. Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie oraz The George Washington University.

  • Paweł Brach

    Wiceprezes Zarządu

    Ekspert w dziedzinie technologii związanych z automatyzacją procesów biznesowych i marketingu, ze szczególnym naciskiem na analizę danych Big Data oraz Machine Learning. Badacz danych i doradca w zakresie optymalizacji systemów klasy BI oraz czerpania korzyści z Big Data (monetyzacja danych). Dzieli się wiedzą i chętnie wspiera implementację rozwiązań business automation w polskich firmach. Asystent naukowy na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie pracuje także ze studentami.

Należymy do
Wyróżnienia